Wyłącznik serwisowy GS 01 Harmann (ID: HAR 30001288)

Cena katalogowa: 232,50 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 186,00   Kup na firmę i odlicz 34,78 zł VAT
szt.
 • Dostępność: w magazynie dostawcy
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: ZA 1 DNI
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Napięcie nominalne 400 V
Ilość faz 3
Natężenie prądu 16 A
Stopień ochrony 55 IP
Temperatura pracy max. 40 °C
Wymiary 86 x 100 x 34 mm

Opis

Zastosowanie

Odcięcie zasilania wentylatora w przypadku konieczności dokonania inspekcji instalacji lub konserwacji wentylatora.

Opis

Wyłącznik serwisowy dla silników lub innych urządzeń elektrycznych. Maksymalne obciążenie 16A. Możliwość założenia blokady zabezpieczającej przed niepowołanym załączeniem urządzenia w pozycji '0'. Pojemność przełączania 400V 3~ = 5,5 kW. Stopień ochrony IP55. 2 zaślepki M20x1,5 w komplecie. 2 dławiki M20 nie są dostarczane i należy je nabyć oddzielnie.

Maksymalna temperatura pracy

40°C

Wymiary

 
Model A
[mm]
B
[mm]
C
[mm]
GS 01 86 100 34