Turbina kominkowa BANAN3 Darco (ID: DAR 30000318)

Cena katalogowa: 1 070,10 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 955,00   Kup na firmę i odlicz 178,58 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 5 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wymiary 652 x 341 x 407 mm
Natężenie prądu 0.6 A
Prędkość obrotowa 1300 1/min
Moc nominalna 145 W
Przepływ nominalny 800 m³/h
Stopień ochrony 20 IP
Ilość faz 1
Napięcie nominalne 230 V
Zakres nastawianych temp. 10 - 150 °C
Materiał blacha ocynkowana
Masa 12.5 kg
Średnica przyłączy wentylacyjnych 150 mm
Lpa Poziom ciśnienia akustycznego 65 dB(A)

Charakterystyka pracy

Opis

Zastosowanie

Aparaty nawiewne, bypassy i zestawy nawiewne to kluczowe elementy rozbudowanych systemów DGP pracujących w trybie wymuszonym. Aparat nawiewny zapewnia nawiew powietrza do najdalszych pomieszczeń, bypass dodatkowo filtruje powietrze i ogranicza jego temperaturę, stabilizując pracę systemu.

Konstrukcja

Płynnie regulowana temperatura progu zadziałania wentylatora umożliwia dostosowanie temperatury pomieszczenia według indywidualnego zapotrzebowania użytkownika. Na osi silnika zamontowane jest śmigło aluminiowe o specjalnej konstrukcji, które odprowadza ciepło z osi silnika, co zapobiega powstaniu wysokiej temperatury w okolicach zespołu łożyskowego oraz uzwojenia.

Turbina z bypassem

Bypass z termostatem bimetalicznym zblokowany z przepustnicą i metalowym filtrem służy do przygotowania powietrza wpływającego do aparatu nawiewnego. Zabezpiecza turbinę przed jej przegrzaniem przez zassanie dodatkowego (chłodnego) powietrza z otoczenia Zastosowany zawór zwrotny odcina dopływ gorącego powietrza do turbiny gdy ona nie pracuje (np. z powodu braku prądu), w takim przypadku bimetal uchylając przepustnicę kieruje gorące powietrze z powrotem do otoczenia. Wbudowany filtr metalowy pozwala na oczyszczanie powietrza wpływającego do turbiny z zanieczyszczeń mechanicznych.

Elementy zestawu

 • Turbina AN
 • Bypass termostatyczny
 • Filtr metalowy
 • Zawór zwrotny
 • Termostat

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: