Okrągła przepustnica DS 100 Lindab (ID: ALN 30000221)

Cena katalogowa: 25,80 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 21,00   Kup na firmę i odlicz 3,93 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 63 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 100 mm
Masa 0.45 kg
Materiał blacha ocynkowana

Opis

Zastosowanie

Przepustnica skonstruowana jest tak, żeby możliwe było zastosowanie do 50 mm izolacji. Może być stosowana wszędzie tam, gdzie kompletnie szczelne zamknięcie nie jest wymagane.

Konstrukcja

Położenie płaszczyzny przepustnicy widoczne jest na uchwycie w zakresie od 0° do 90°. Płaszczyzna przepustnicy może być zablokowana za pomocą śruby. Zakończenia wykonane z bezpieczną krawędzią.

Wymiary

 
Model Ød
[mm]
masa
[kg]
DS 100 100 0.45
DS 125 125 0.55
DS 150 150 0.65

Skorzystaj z okazji i kup także: