Regulator obrotów 3 biegowy przełącznik Dospel (ID: DOS 30002991)

Cena katalogowa: 93,50 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 67,00   Kup na firmę i odlicz 12,53 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 23 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Napięcie nominalne 1-230 V
Max pobór prądu 2 A
Ilość biegów 3
Odporność temperaturowa 40 °C
Stopień ochrony 44 IP
Wymiary 86x68x40 mm
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

Przełącznik biegów do jednofazowych silników (wentylatorów) trzybiegowych

Przełącznik biegów do jednofazowych silników (wentylatorów) trzybiegowych. Możliwość podłączenia dowolnej ilości urządzeń pod warunkiem nie przekraczania maksymalnego prądu znamionowego określonego dla przełącznika(2A).

Obudowa wykonana z tworzywa ABS w kolorze białym (RAL9002).

Stopień ochrony:IP40 (montaż podtynkowy).

Zastosowanie:

Jest stosowany w celu włączania/wyłączania oraz przełączania prędkości wentylatorów, opierających się na wielobiegowych silnikach.

Konstrukcja

Obudowa przełącznika jest wykonana z plastiku i wyposażona w pokrętło z bezpośrednim przełączaniem prędkości wentylatora oraz wyłączeniem.

Montaż

Przełącznik montuje się wewnątrz pomieszczeń.Konstrukcja obudowy pozwala montować regulator wewnątrz ściany w puszce instalacyjnej podtynkowej.