Termostat pomieszczeniowy IMRT Harmann (ID: HAR 30001977)

Cena katalogowa: 137,80 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 110,00   Kup na firmę i odlicz 20,57 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 2 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Max. temperatura pracy 0 - 40 °C
Masa 0.22 kg
Wymiary 61 x 105 x 48 mm
Stopień ochrony 54 IP

Opis

Zastosowanie

Pomieszczeniowy czujnik temperatury ze stykiem przełączającym do stosowania w systemach wentylacji z wentylatorami lub innymi urządzeniami rotacyjnymi, w systemach ogrzewania do sterowania pracą nagrzewnic lub innych elementów grzejnych a także do współpracy z innymi regulatorami prędkości obrotowej. Zastosowanie w budownictwie mieszkalnym, przemyśle, rolnictwie, np. magazyny, szklarnie, stajnie, itp.

Konstrukcja

Przemysłowy mechaniczny termostat pokojowy do stosowania w wymagającym (wilgotnym) środowisku. Zakres temperatury pomiarowej od 0 do 40°C ustawiany poprzez pokrętło na obudowie. Pomiar temperatury odbywa się przy wykorzystaniu zewnętrznego czujnika w kształcie spirali, dzięki czemu jest on bardziej dokładniejszy a czas reakcji na zmiany temperatury w pomieszczeniu jest dużo szybszy. Obudowa wykonana z odpornego na uderzenia i promieniowanie UV tworzywa w kolorze biało-pomarańczowym. Stopień ochrony: IP54. Histereza ± 4°C, gradient temperatury: 1K/15min., tolerancja ± 2°C. Napięcie dla styku przełączającego: rezystancyjne 250V:16A, 400V:10A, indukcyjne 250V:5A, 400V:1A.

Maksymalna temperatura pracy

44°C