Turbina kominkowa AN3 Darco (ID: DAR 30000309)

Cena katalogowa: 701,10 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 626,00   Kup na firmę i odlicz 117,06 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 3 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: JUTRO
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica przyłączy wentylacyjnych 150 mm
Stopień ochrony 20 IP
Ilość faz 1
Lpa Poziom ciśnienia akustycznego 65 dB(A)
Natężenie prądu 0.6 A
Napięcie nominalne 230 V
Moc nominalna 118 W
Przepływ nominalny 800 m³/h
Materiał blacha ocynkowana
Wymiary 363 x 335 x 325 mm
Masa 8 kg
Zakres nastawianych temp. 10 - 150 °C

Charakterystyka pracy

Opis

Zastosowanie

Aparat nawiewny przeznaczony jest do rozprowadzania ciepłego powietrza z kapy nad paleniskiem do pomieszczeń mieszkalnych. Posiada odizolowany termicznie i akustycznie wentylator nadmuchujący powietrze, oraz termostat. Gdy temperatura powietrza osiągnie nastawioną wartość aparat automatycznie się włącza. Wyłączy się w przypadku spadku temperatury powietrza płynącego z kominka poniżej temperatury zadanej. Płynnie regulowana temperatura progu zadziałania wentylatora umożliwia dostosowanie temperatury pomieszczenia według indywidualnego zapotrzebowania użytkownika.

Czyszczenie aparatu nawiewnego AN

Konstrukcja

Na osi silnika zamontowane jest śmigło aluminiowe o specjalnej konstrukcji, które odprowadza ciepło z osi silnika, co zapobiega powstaniu wysokiej temperatury w okolicach zespołu łożyskowego oraz uzwojenia.

Wymiary