Tłumik akustyczny AKUDEC 200 | 1,0 Dec (ID: DEC 30000006)

Cena katalogowa: 248,50 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 169,00   Kup na firmę i odlicz 31,60 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 4 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 200 mm
Długość 1 m
Temperatura pracy -30 do 140 °C
Materiał aluminium

Opis

Konstrukcja

Tłumik akustyczny wykonany z wielowarstwowego dziurkowanego kanału wewnętrznego wykonanego z aluminium, oraz warstwy zewnętrznej w postaci płaszcza aluminiowego wzmocnionego włóknem szklanym. Tłumik zakończony metalowymi rękawami z uszczelką. Przestrzeń pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym kanałem wypełniona jest materiałem izolacyjnym wchłaniającym dźwięk.

Skorzystaj z okazji i kup także: