Filtr do oczyszczacza Purifa HEPA EBERG (ID: EBG 30004698)

-22%
Cena katalogowa: 159,00 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 89,00 69,00   Kup na firmę i odlicz 12,90 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 92 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Rodzaj filtra Filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywnego, filtr katalityczny
Wymiary 4x26x41.5 cm

Opis

Czterostopniowy zestaw filtrujący, który został wyposażony w filtr wstępny (wyłapujący kurz), wysokiej klasy filtr HEPA H13 (likwidujący najdrobniejsze zanieczyszczenia, w tym smog), filtr z węglem aktywnym (pochłaniający zapachy), zimny filtr katalityczny (usuwający gaz formaldehydowy).

Skuteczna filtracja

Wielostopniowy system oczyszczania zapewnia zdrowe i czyste powietrze.

1. Filtr wstępny - zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych.

2. Filtr HEPA (H13) - filtruje powietrze z większości zanieczyszczeń: ultra mikroskopijnych cząsteczek (UFPs < 0.1 μm), 99,95% warstwy smogu - pyłu zawieszonego PM2.5 / PM10, a także wirusów, bakterii, grzybów i zarodników pleśni.

3. Filtr węgla aktywnego - adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz m.in wydobywający się z dymu papierosowego.

4. Filtr katalityczny (tzw. zimnej katalizy) - usuwa nieprzyjemne zapachy oraz substancje gazowe, takie jak formaldehyd, tlenek węgla, benzen, amoniak itp.

Filtr wymienny EBERG pasuje do urządzeń: EBERG Purifa, Warmtec AP077W.

Skorzystaj z okazji i kup także: