Nagrzewnica wodna VOLCANO VR1 EC VTS (ID: VTS 30002176)

Cena katalogowa: 2 298,90 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1289,00   Kup na firmę i odlicz 241,03 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 2 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Moc silnika 0.25 kW
Przepływ maksymalny 5300 m³/h
Ilość rzędów nagrzewnicy 1
Max moc grzewcza 30 kW
Max temp. czynnika 130 °C
Max ciśnienie robocze 1.6 MPa
Pojemność wodna 1.25 l
Średnica króćców przyłączeniowych 3/4 "
Masa bez wody 27.5 kg
Max pobór prądu 1.3 A
Napięcie nominalne 230 V
Gwarancja 3 lat(a)

Charakterystyka pracy

Opis

Zastosowanie

Nagrzewnice VOLCANO znajdują zastosowanie w takich miejscach jak: hale produkcyjne, magazyny, hurtownie, obiekty sportowe, szklarnie, supermarkety, obiekty sakralne, obiekty hodowlane, warsztaty, przychodnie, apteki, szpitale. Ich główne zalety to wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacji, pełna regulacja parametrów, łatwy i szybki montaż.

 

 

Nowoczesność́

 

KONSTRUKCJA
Dopracowana bryła obudowy pozwala na uzyskanie optymalnej ekspozycji powierzchni wymiennika przy jednoczesnym ukryciu elementó́w konstrukcji.

 

MATERIAŁ
Obudowa wykonana z najwyższej klasy ABS z domieszką pigmentó́w anty UV charakteryzuje się dużą̨ wytrzymałością̨ mechaniczną̨, trwałością̨ i odpornością̨ na wysoką̨ temperaturę̨. Zastosowane tworzywo zapewnia wieloletnią wytrzymałość́ popartą̨ dożywotnią̨ gwarancją̨ na obudowę.

 

KSZTAŁT I KOLOR
Lekka i czysta linia obudowy w połączeniu z uniwersalną kompozycją kolorystyczną zapewnia harmonijną adaptację do każdego typu pomieszczenia.

SMART LOCK
Opatentowany system łą̨czenia gwarantuje trwałe i precyzyjne dopasowanie elementó́w obudowy.

Innowacyjność́

 

KIEROWNICE POWIETRZA
Nowatorskie rozwiązanie mocowania łopatek umożliwia ich indywidualną regulację oraz stabilne pozycjonowanie. Pro l kierownicy gwarantuje minimalne opory przepływu powietrza.

 

WYMIENNIKI CIEPŁA
1, 2 i 3-rzędowe nagrzewnice o większej powierzchni wymiany ciepła zapewniają optymalne dopasowanie mocy grzewczej do potrzeb obiektu;
Pokrycie aluminiowych lamel dodatkową powłoką antykorozyjną zwiększa ich trwałość;
Test wszystkich wymienników w komorach helowych zapewnia 100% weryfikacji ich szczelności.

 

DYFUZOR
Konstrukcja dyfuzora została zaprojektowana tak, by zagwarantować całkowitą integrację z tyłem obudowy i wentylatorem.

MAKSYMALNY WYDATEK POWIETRZA BEZ STRAT MOCY
Dokładnie spasowana obudowa wentylatora oraz specjalnie zaprojektowany dyfuzor zapewniają równomierny rozkład prędkości powietrza w wymienniku gwarantujący niewielkie opory przepływu oraz pełne wykorzystanie mocy nagrzewnicy.

Energooszczędność́́

 

WYDAJNE WENTYLATORY
Zoptymalizowany pro l oraz zwiększona powierzchnia łopatek wentylatora gwarantują niskie koszty eksploatacji i cichą pracę.

 

EFEKTYWNE SILNIKI
Dostępność opcji wysokosprawnych, trzybiegowych silników AC i energooszczędnych silników EC umożliwia optymalne dopasowanie parametrów pracy urządzenia przy minimalnym poborze energii elektrycznej.

PEŁEN RECYKLING
Urządzenie zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym. 100% użytych materiałów może być użytych w procesie recyklingu.

 

 

 

Montaż

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: