Oczyszczacz samochodowy

Twój samochodowy oczyszczacz powietrza

Jakość powietrza w miastach pozostawia wiele do życzenia. Zanieczyszczenie powietrza pyłem zawieszonym PM10 i PM2,5 oraz benzo(a)pirenem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, znacznie przekracza dopuszczalne normy. Źródłem zanieczyszczeń są przede wszystkim spaliny pochodzące z kotłów oraz pieców, a także wszelkie pojazdy spalinowe.

Oczyszczacz powietrza EBERG MIA to kompaktowe urządzenie, które dzięki zastosowaniu filtra HEPA z dużą skutecznością oczyści powietrze w Twoim samochodzie.


Skuteczność powyżej 99%

EBERG MIA swoją skuteczność zawdzięcza cylindrycznej kasecie filtrującej, na którą składa się filtr wstępny, filtr HEPA z powłoką antybakteryjną (likwidujący najdrobniejsze zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, grzyby) oraz warstwą węgla aktywnego, która pochłania nieprzyjemne zapachy. MIA prócz funkcji oczyszczania i filtracji dodatkowo posiada wbudowany generator jonów ujemnych, które ułatwiają m.in. przychwytywanie zanieczyszczeń. Tylko kompleksowe działanie w postaci filtracji, oczyszczania i jonizacji zapewnia skuteczność i poprawę jakości powietrza w naszym otoczeniu.

Wbudowany sensor jakości powietrza z automatycznym trybem pracy

Po podłączeniu do zasilania, oczyszczacz rozpocznie pracę dostosowując się do aktualnego poziomu jakości powietrza.

Unikalna konstrukcja

Oczyszczacz EBERG MIA powstał w trosce o najwyższą jakość użytkowania. Dopracowany system oczyszczania z zastosowaniem filtra HEPA, generator jonów ujemnych oraz aluminiowa obudowa sprawiają, że oczyszczacz stanowi niezbędne wyposażenie każdego auta.

Niezwykle skuteczne oczyszczanie

Filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych. Filtr HEPA zatrzymuje pył zawieszony PM 2,5 / PM 10 i jest dodatkowo wyposażony w powłokę antybakteryjną , która zatrzymuje wirusy i bakterie oraz w warstwę węgla aktywnego, który adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz m.in wydobywający się z dymu papierosowego.

Wygoda użytkowania

Kompaktowa i wytrzymała aluminiowa obudowa sprawia, że MIA może być umieszczona w każdym samochodzie np. w miejscu przeznaczonym na kubek.

Twoje rozwiązanie na czyste powietrze!

  • Przeciwsmogowy filtr HEPA
  • Trzystopniowy proces filtracji / oczyszczania powietrza
  • Cicha praca
  • Przemyślana i kompaktowa budowa
279zł

129 zł

Kup teraz