Łącznik kanałów płaskich z przepustnicą D/ŁPP 110X55 Dospel (ID: DOS 30000489)

Cena katalogowa: 4,90 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 4,00   Kup na firmę i odlicz 0,75 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 87 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przekrój kanału 110x55 mm
Materiał tworzywo sztuczne ABS
Kolor biały

Opis

Zastosowanie

Łącznik kanałów płaskich z przepustnicą służący do budowy systemu wentylacji nawiewno-wywiewnej.

Konstrukcja

Wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Elementy kanałów łączy się metodą 'na wcisk' bez konieczności uszczelniania.

Wymiary

 
Model A
[mm]
B
[mm]
C
[mm]
D
[mm]
E
[mm]
D/ŁPP 110x55 110 55 113 58 50