Dmuchawa do liści 60 V Greenworks (ID: GRE 30005805)

-38%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 799,00 499,00   Kup na firmę i odlicz 93,31 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 1 szt.
 • Dostawa: GRATIS

Dane techniczne

Napięcie nominalne 60 V
Typ silnika Bezszczotkowy
Zasilanie Akumulatorowe
Przepływ maksymalny 918 m³/h
Czas pracy 2.0Ah: 7,5 minuty (brak akumulatora w zestawie) / 4.0Ah: 15 minut (brak akumulatora w zestawie) min
Masa 2.32 kg

Opis

Dmuchawa do liści wysokiej jakości amerykańskiej marki GREENWORKS 60V (GR2401307)

Zalety:

 • Urządzenie posiada dwustopniową regulację prędkości oraz silnik bezszczotkowy
 • Dmuchawa posiada funkcję boost, czyli wzmocnionego wydmuchu oraz funkcję stałej kontroli ilości wydmuchu
 • Bardzo duża prędkość wydmuchu zapewnia efektowne usuwanie liści, dmuchawa również świetnie sobie radzi z liśćmi rozmokłymi
 • Niska waga urządzenia, a amortyzowany i wygodny uchwyt zapewnia wysoki komfort pracy oraz umożliwia obsługę urządzenia jedną ręką
 • Dmuchawa zasilana akumulatorami litowo-jonowymi 60V, dzięki czemu nie emituje spalin co zapewnia ekologiczną pracę (brak akumulatorów w zestawie)

Designerska, a przy tym niezwykle mocna dmuchawa, która poradzi sobie z liśćmi nawet na bardzo trudnym terenie – dzięki wyposażeniu w silnik bezszczotkowy i opcję boost (wzmocniony wydmuch). Niska waga, miękki uchwyt i funkcja stałej kontroli ilości wydmuchu pozwalają na niezwykle komfortową pracę.

Przedstawiona dmuchawa GREENWORKS 60V nie posiada akumulatorów ani ładowarki w zestawie.

5 powodów, by wybrać Greenworks

 1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych. Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.
 2. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu. Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.
 3. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA. Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.
 4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny. Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To pewność niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.
 5. Znani na świecie Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Z Greenworks Twoje możliwości są nieograniczone, a praca jest przyjemnością!

Skorzystaj z okazji i kup także: