Profesjonalny wentylator mobilny DF 36 P Master (ID: MCS 30004381x)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 2014,00   Kup na firmę i odlicz 376,60 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ nominalny 13.200 m³/h
Moc nominalna 412 W
Zasilanie 220-240/50 V/Hz
Średnica 900 mm
Stopień ochrony 20 IP
Wymiary 1030x380x1100 cm
Masa 41 kg

Opis

Mobilne urządzenia wentylacyjne wspomagają pracę urządzeń osuszających, grzewczych oraz chłodzących.

 

Urządzenia te znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach, w których należy poprawić wentylację oraz zwiększyć cyrkulację powietrza, jak również wspomagają osuszanie zawilgoconych powierzchni.

 

Dzięki zastosowaniu wentylatora DF 36 P i mieszaniu powietrza, wzrasta wydajność urządzeń chłodzących, grzewczych oraz osuszających.

 

Stosowanie wentylatora DF 36 P ogranicza również stężenie niepożądanych zapachów, co jest szczególnie polecane w halach produkcyjnych.

Główne cechy

Przykłady zastosowania wentylatora

Rolnictwo i uprawy

 • Zazwyczaj maszyny pracujące w pomieszczeniach inwentarskich lub w miejscach, gdzie składowane są plony, narażone są na zwiększony stopień zabrudzenia, kurzu, działania szkodliwych gazów i amoniaku (głównie w pomieszczeniach ze zwierzętami).
 • Wytrzymała konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty sprawiają, że urządzenia MASTER są obecne w sektorze rolniczym od wielu lat, zapewniając odpowiednie warunki klimatyczne, niezależnie od stanu danego otoczenia.

Budownictwo i wykończenie

 • Wentylatory zapewniają sprawną cyrkulację powietrza wewnątrz pomieszczeń, co zwiększa komfort pracy oraz niejednokrotnie umożliwia prawidłowe prowadzenie procesów produkcyjnych.

Warsztaty samochodowe

 • Produkty MASTER to przede wszystkim urządzenia o mniejszej mocy, kompaktowe, łatwe i szybkie w instalacji, które nie generują wysokich kosztów eksploatacji.
 • Wykorzystywane są chętnie w warsztatach, myjniach samochodowych czy w mniejszych przedsiębiorstwach produkcyjnych.
 • Zazwyczaj stosowanie ich ma charakter sezonowy, zależny od aktualnie panujących warunków pogodowych lub indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy związanych z prowadzoną przez niego działalnością.
 • Za pomocą wentylatorów MASTER wydajnemu ochłodzeniu ulegają warsztaty, magazyny, jak również pojedyncze stanowiska pracy.

 

 

 

Przemysł i Magazyn

 • Ogrzewanie i wentylacja dużych obiektów produkcyjnych i magazynowych wiąże się zwykle z wysokimi kosztami. Montaż i eksploatacja tradycyjnej instalacji często są bardzo kosztowne, a przy tym mało efektywne.
 • Firma MASTER posiada w swojej ofercie profesjonalne wentylatory oraz dmuchawy o dużych przepływach powietrza. Wentylatory przenośne MASTER DF posiadają regulowany strumień nadmuchu oraz poziomą i pionową rotację.

Skorzystaj z okazji i kup także: