Wentylator kanałowy WB Dospel

Wentylatory WB przeznaczone są do montażu kanałowego. Ze względu na bardzo małe zużycie energii i niski poziom hałasu, przy jednocześnie dużym wydatku powietrza, doskonale nadają się do barów, sklepów, pomieszczeń sanitarnych, warsztatów, hal produkcyjnych czy magazynów. Wybierz modele
  • bardzo małe zużycie energii
  • niski poziom hałasu
  • wysoka wydajność
  • nowoczesny i estetyczny wygląd
  • obudowa odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne

Opis

Zastosowanie

Wentylatory WB przeznaczone są do montażu kanałowego. Ze względu na bardzo małe zużycie energii i niski poziom hałasu, przy jednocześnie dużym wydatku powietrza, doskonale nadają się do barów, sklepów, pomieszczeń sanitarnych, warsztatów, hal produkcyjnych czy magazynów.


Wysokie wartości i szeroki zakres parametrów technicznych oraz nowoczesny i estetyczny wygląd sprawiają, iż wentylatory te znajdują zastosowanie zarówno w obiektach o charakterze użytkowym, jak i przemysłowym.


Dostępne w ofercie firmy DOSPEL wentylatory przemysłowe znajdują zastosowanie w wentylacji budynków użyteczności publicznej, lokali handlowych, hal przemysłowych, magazynów a także budynków gospodarczych. Wentylatory WB są stosowane w wentylacji nawiewno-wywiewnej.

Silnik

Silnik indukcyjny asynchroniczny, jednofazowy przystosowany do pracy ciągłej, charakteryzujący się cichą pracą w stosunku do wydajności. Możliwość podłączenia regulatora obrotów.

Konstrukcja

Obudowa wykonana z blachy ocynkowanej, odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne, przystosowana do montażu kanałowego. Śmigło aluminiowe, profilowane.

Wymiary

Model ØA
[mm]
B
[mm]
C
[mm]
D
[mm]
WB 150  148 150 20 200
WB 160  158 160 20 200
WB 200  195 198 30 218
WB 250  245 248 45 277
WB 315  310 313 52 318