Wentylator stojący WT-7040SN Inox Ravanson (ID: RAV 30005458X)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 189,00   Kup na firmę i odlicz 35,34 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Moc nominalna 50 W
Napięcie nominalne 220~240 V V
Ilość biegów 3
Kąt obrotu 90 °
Głośność 62.5 dB
Materiał Aluminium
Średnica 45 cm
Wymiary 122 x 40 x 40 cm
Masa 6.2 kg

Opis

Wentylator WT-7040SN to wydajne urządzenie, które skutecznie schładza powietrze w całym pomieszczeniu. Wentylator przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków, szczególnie lokali mieszkalnych i pomieszczeń biurowych.

 

Jest to urządzenie pozwalające na znaczne obniżenie odczuwalnej temperatury. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju biurach, mieszkaniach, salach konferencyjnych, sklepach. Dzięki możliwości obrotu urządzenia o 90 stopni, strumień powietrza zostanie rozprowadzony równomiernie w całym pomieszczeniu.

 

Aby uskutecznić działanie wentylatora, wprowadzono możliwość regulacji wysokości, jak również kąta nachylenia czaszy o 25 stopni.

Duże metalowe śmigła o średnicy 45 cm

 • Z ich pomocą wentylator jest w stanie pracować z większą mocą, tym samym chłodząc znaczną część danej powierzchni.

Funkcja oscylacji powietrza - obrót o 90 °

 • Funkcja oscylacji umożliwia rozprowadzenie chłodnego powietrza równomiernie w całym pomieszczeniu.

Regulacja wysokości i kąta nachylenia o 25 °

 • Regulacja wysokości i kąta nachylenia pozwala na lepsze ustawienie nawiewu powietrza, zgodnie z własnymi potrzebami w danym momencie.

Solidna podstawa

 • WT-7040SN wyposażono w stabilną, okrągłą podstawę, która ułatwia zmianę pozycji urządzenia.