Przepustnica MORO 100 Harmann (ID: HAR 30001157)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 24,00   Kup na firmę i odlicz 4,49 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 23 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Kup teraz, wyślemy: JUTRO
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 100 mm
Grubość 50 mm

Opis

Zastosowanie

Przepustnica MORO to łatwy w montażu element instalacji wentylacyjnej realizujący dwie funkcje: regulacji wydajności przy równoczesnym tłumieniu głośności. Regulacja przepływu powietrza i wielkości spadku ciśnienia odbywa się poprzez otwieranie lub zamykanie otworów przelotowych zatyczkami wykonanymi z tego samego materiału co przepustnica. Dodatkowo dostępny jest otwór kontrolny do pomiaru przepływu powietrza w kanale.

Regulator MORO wykonany został ze specjalnej plastycznej pianki poliuretanowej o dobrych właściwościach tłumiących. Otwarta struktura komórkowa i wysoka gęstość sprawiają, że MORO posiada wysoką zdolność absorbowania dźwięku. W celu zwiększenia tłumienia dźwięku można zamontować kilka przepustnic jedna za drugą.

Montaż

Przepustnice MORO przeznaczone są do montażu w kanałach o przekroju okrągłym. W celu zapewnienia prawidłowej pracy przepustnicy należy przestrzegać podanych zasad montażu.

Wymiary

 
Model ØD2
[mm]
S
[mm]
MORO 100 100 50
MORO 125 125 50
MORO 160 160 50
MORO 200 200 50
MORO 250 250 50
MORO 315 315 50