Nagrzewnica wodna kanałowa HDW 160 Alnor (ID: ALN 30002066)

Cena katalogowa: 1 130,40 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 515,00   Kup na firmę i odlicz 96,30 zł VAT
szt.
 • Dostępność: w magazynie dostawcy
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: ZA 2 DNI
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Moc maksymalna 8.33 kW

Opis

Nagrzewnice wodne kanałowe HDW stosowane są do ogrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych. Nośnikiem energii jest gorąca woda.

Nagrzewnica wodna HDW zamykana jest pokrywą, która umożliwia kontrolę i czyszczenie wymiennika.

Nagrzewnica wodna HDW posiada dwa okrągłe króćce przyłączeniowe z uszczelką z gumy EPDM.

Obudowa wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej.

Wężownica oraz rury przyłączeniowe wykonane są z miedzi naromiast lamele wymiennika wykonane są z aluminium.

Nagrzewnica wodna HDW może być zamontowana w kanale wentylacyjnym zarówno pionowym jak i poziomym przy dowolonym kierunku przepływu powietrza.

Maksymalna temepratura pracy: +100oC
Maksymalne ciśnienie robocze: 1,0MPa (10 bar)

 

 

Wymiary

 
Typ Ød [mm] A [mm] B [mm] C [mm] Ød1 [mm]
HDW-160 160 315 270 220 12