Filtr kanałowy DN 150 Dospel (ID: DOS 30000700)

Cena katalogowa: 290,30 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 253,00   Kup na firmę i odlicz 47,31 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 2 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica przyłączy wentylacyjnych 150 mm
Materiał blacha ocynkowana
Kolor czarny

Charakterystyka pracy

Opis

Zastosowanie

Filtry kanałowe służą do filtrowania powietrza w instalacjach wentylacyjnych. Standardowo wyposażone są w wysokiej jakości wkład filtracyjny klasy EU4, który zatrzymuje ponad 90% zanieczyszczeń powietrza występujących w atmosferze - kurzu, pyłku roślin, popioły, zarodniki grzybów i pleśni. Czynna powierzchnia filtra to aż 2400 cm2.

Konstrukcja

Obudowa wykonana jest z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej, lakierowanej proszkowo. Po wewnętrznej stronię obudowy znajduje się 20 mm specjalnej pianki polietylenowej, która stanowi doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Dodatkowo konstrukcja filtra zapewnia obniżenie ciśnienia akustycznego w kanałach wentylacyjnych.

Wymiary

 
Model A
[mm]
B
[mm]
C
[mm]
D
[mm]
E
[mm]
F
[mm]
G
[mm]
DN 150 113 73.5 400 376 135 286 303