Dysza dalekiego zasięgu KHA-160 Alnor (ID: ALN 30003216)

Cena katalogowa: 284,10 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 275,00   Kup na firmę i odlicz 51,42 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 4 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 160 mm
Materiał aluminium
Kolor biały - RAL 9016

Charakterystyka pracy

Opis

Dysze dalekiego zasięgu KHA znajdują zastosowanie w wysokich pomieszczeniach o dużej kubaturze takich jak sale
teatralne, kinowe przemysłowe.

Przy dużym przepływie objętościowym powietrza występuje niski poziom ciśnienia akustycznego gwarantując duży zasięg nawiewu.
Możliwe jest zastosowanie dyszy zarówno do nawiewu poziomego jak i pionowego.
Konstrukcja soczewkowego elementu uchylnego umożliwia zmianę kąta nawiewu powietrza w dowolnym kierunku o 30 stopni nie powodując zmiany oporów i mocy akustycznej.

Dysza KHA posiada średnicę w wymiarze nyplowym.
 

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: