Osuszacz kondensacyjny EXD16DN4W Electrolux (ID: ELX 30005716)

-19%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1299,00 1049,00   Kup na firmę i odlicz 196,15 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 5 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność osuszania 16 l/24h
Powierzchnia osuszania 37-52
Pojemność zbiornika 3 l
Głośność dB
Czynnik chłodniczy R290 / 0.105
Masa 13.5 kg
Wymiary cm

Opis

Zalety

 • Nowoczesny design
 • 24-godzinny programator czasowy
 • Łatwy transport dzięki specjalnym kółkom
 • Idealny na szybkie pozbycie się nadmiaru wilgoci
 • Sterowanie za pomocą nowoczesnego panelu LED

Osuszacz z filtrem antypyłkowym, zabezpieczeniem przed zalaniem, wyświetlaczem LED i timerem 24 h.

 

Idealny do pomieszczeń o powierzchni 37-52 m2.

Funkcje

 • Timer - umożliwiający opóźnienie startu do 24 godzin.
 • Wyświetlacz LED - umożliwiający sprawdzenie wilgotności w pomieszczeniu.
 • Funkcja samoczynnego wyłączenia - zapobiegająca przepełnieniu zbiornika na wodę.
 • Funkcja samoczynnego odszraniania - pozwala stosować urządzenie także w niskiej temperaturze.

Poczucie komfortu w każdym pomieszczeniu

Gorące lata i mokre zimy mogą spowodować zawilgocenie domu. Nowy osuszacz CompactDry pomoże rozwiązać ten problem. Jego inteligentne funkcje pozwolą szybko i efektywnie przywrócić odpowiednie warunki w domu.

Praktyczne przenośne rozwiązanie

Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.

Nowoczesny wygląd w skandynawskim stylu

Jego oryginalne skandynawskie wzornictwo łączy w sobie nowoczesną, czystą formę i zaawansowane rozwiązania, takie jak czytelny wyświetlacz LED. Dzięki temu doskonale pasuje do każdego nowoczesnego domu.

Szybkie i ekologiczne osuszanie

Gaz R290 umożliwia skuteczne osuszanie bez negatywnego wpływu na środowisko.

Szybsze usuwanie wilgoci

Osuszacz Turbo-Dry szybko i skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z powietrza. Najpierw w krótkim czasie obniża ją do poziomu 45%, by następnie z wykorzystaniem wentylatora kontynuować osuszanie, utrzymując wilgotność i zjawisko kondensacji pod całkowitą kontrolą. To idealne rozwiązanie do zaparowanej łazienki, które pomoże Ci także szybciej suszyć pranie.

Praktyczne funkcje automatyczne

Ponieważ urządzenie jest wyposażone w funkcję Auto-Stop, nigdy nie dojdzie do przepełnienia jego zbiornika. Osuszacz samoczynnie się wyłączy i uruchomi dopiero po wylaniu z niego wody. Natomiast funkcja samoczynnego odszraniania pozwala użytkować urządzenie także w niskiej temperaturze.