Oczyszczacz powietrza AX40R3030WM SAMSUNG (ID: SAM 30005843)

-12%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1299,00 1139,00   Kup na firmę i odlicz 212,98 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 10 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność oczyszczania CADR 311 m³/h
Pobór mocy 40 W
Rodzaj filtra Filtr wstępny, filtr HEPA (eliminacja 99,97%), filtr węglowy
Czujnik Czujnik cząstek PM10, czujnik przykrych zapachów, czujnik wymiany filtra
Ilość biegów 3
Sterowanie Intuicyjny panel sterowania
Wyłącznik czasowy (timer) 1-12 godzin
Głośność 20 (w trybie snu) dB
Wymiary 35x64x35 cm
Masa 9.2 kg

Opis

Stylowy oczyszczacz powietrza

Samsung AX40R3030WM

4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza

 

Czujniki PM10 oraz gazów

 

Samsung AX40R3030WM

cechuje się niepowtarzalną elegancją i stylem. Został uhonorowany nagrodą IF DESIGN AWARD 2017. Dzięki wysokiej wydajności, aż 311m³/h urządzanie może pracować w pomieszczeniach do 40m². Oczyszczacz cechuje się cichą pracą, w trybie snu ok. 20 dB, w najwyższym trybie ok. 48 dB. Urządzenie wyposażone jest w trzy stopniowy filtr oraz czujniki gazów i cząsteczek. Dzięki zastosowaniu filtru z węglem aktywnym urządzenie eliminuje przykre zapachy. Oczyszczacz, dzięki zostawaniu nowoczesnego silnika bezszczotkowego cechuje się niskim poborem prądu do 40W.

Urządzenie wyposażone jest w 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza

Sprawdzaj poziom zanieczyszczenia powietrza w bardziej intuicyjny sposób. Czujniki gazu i pyłu monitorują jakość powietrza i automatycznie dostosowują tryb działania. 4-kolorowy wskaźnik określa czystość powietrza, z kolei Air Sensing Light ilustruje jego stan.

Główne zalety oczyszczacza Samsung AX40R3030WM:

 • 3- stopniowy proces filtracji powietrza,
 • Wysoki CADR 311m³/h,
 • Czujnik cząstek (PM10) oraz nieprzyjemnych zapachów,
 • Elegancki i praktyczny design,
 • Tryb automatycznej pracy dostosowany do potrzeb,
 • 4- kolorowy wskaźnik jakości powietrza,
 • Timer - programator czasowy (1-12 godzin),
 • 3 poziomy prędkości wentylatora - niski, średni, wysoki,
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie,
 • Czujnik wymiany filtra

Oczyszczacz Sasmung AX40R3030WM charakteryzuje się elegancją i praktycznym designem. Dzięki wbudowanym czujnikom urządzenie dostosowuje się do aktualnego stanu powietrza. Poprzesz zastosowanie wielostopniowej filtracji, oczyszczacz błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne zapachy.

Wielostopniowy system filtracji

Oczyszczacz Samsung został wyposażony w 3-stopniowy system filtracji.

 1. Filtr wstępny, wyłapujący większe cząsteczki
 2. Filtr węglowy, aktywnie przeciwdziałający przykrym zapachom
 3. Filtr HEPA H13, usuwa do 99,97% cząsteczek pyłu o wielkości 0,3 ㎛

Brudne powietrze zostaje zassane przez setki małych otworów w przedniej części urządzenia. Następnie przechodzi przez kolejne filtry, gdzie zostaje oczyszczone. Na koniec czyste powietrze wyrzucane jest przez górną część oczyszczacza.

Czujnik PM i gazów

Poziom zanieczyszczenia powietrza można badać za pośrednictwem wbudowanych czujników gazu i pyłu (PM10). Na bieżąco kontrolują jakość powietrza, jak również automatycznie dopasowują tryb działania.

Wyniki przeprowadzonych analiz są przekazywane w postaci cztero-kolorowego wskaźnika jakości powietrza.

Tryby pracy

 1. Tryb automatyczny - wykrywa zanieczyszczenia automatycznie. Następnie dostosowuje moc pracy oczyszczacza do poziomu zanieczyszczeń obecnych w powietrzu.
 2. Tryb nocny / snu - zapewnia spokojny sen każdemu z domowników. Podczas pracy urządzenie nie wydaje wysokich dźwięków - jedynie 20 dB. Dodatkową wygodę stanowi wygaszony wyświetlacz, odpowiednio dostosowany do pory nocnej.
 3. Timer - programator czasowy (1-12 godzin).

Praktyczny uchwyt

Oczyszczacz został wyposażony w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie może zostać w szybki sposób przeniesione do kolejnych pomieszczeń.

Skorzystaj z okazji i kup także: