Oczyszczacz powietrza LAVENDER 2041 Blaupunkt (ID: BPT 30001365)

Cena katalogowa: 1 148,80 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1199,00   Kup na firmę i odlicz 224,20 zł VAT
szt.
 • Dostępność: w magazynie dostawcy
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: ZADZWOŃ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Napięcie nominalne 230 V
Moc nominalna 35 W
Przepływ maksymalny 350 m³/h
Rodzaj filtra Filtr wstępny, filtr HEPA , filtr węgla aktywnego, filtr fotokatalityczny, jonizator
Głośność 58 dB
Wymiary 400x617x189 mm
Masa 8.2 kg
Powierzchnia oczyszczania 40
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

5 etapów oczyszczania powietrza polega na filtrowaniu, jak i na eliminacji zanieczyszczeń, w tym PM2,5 - pyłu zawieszonego. Szkodliwe substancje są rozkładane na neutralne składniki, a bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby są dezaktywowane.

W powietrzu unoszą się cząsteczki naturalne, jak i zanieczyszczenia, które wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Produkty Blaupunkt usuwają do 99% zanieczyszczeń, dzięki wykorzystaniu systemu oczyszczania powietrza najnowszej generacji.

Główne cechy oczyszczacza

A. Panel dotykowy

B. Cicha praca

C. Wskaźnik wymiany filtra

D. Wskaźnik poziomu czystości powietrza

E. Czujnik kurzu

F. Wybór prędkości wentylatora

G. Timer - programator czasowy

H. Tryb nocny

I. Zmywalny filtr (filtr wstępny) - do wielokrotnego użytku

J. Filtr wstępny

K. Filtr HEPA

L. Filtr węgla aktywnego

M. Filtr węglowy

N. Jonizacja powietrza

 

Proces oczyszczania powietrza

Zanieczyszczone powietrze jest absorbowane przez oczyszczacz powietrza. Wewnątrz następuje proces filtracji - zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu są zatrzymywane przez filtry. W rezultacie otrzymujemy zdrowe, czyste i świeże powietrze.

Etapy oczyszczania powietrza

1. Filtr wstępny

Podstawowa warstwa filtracyjna - filtr wstępny składa się z aluminiowej ramy, aluminiowej siatki o przekroju 0.3 i podstawowego filtra z bawełny. Używana jest do usuwania łupieżu, włosów, kurzu oraz większych cząsteczek itp. Zastosowanie filtra wstępnego oraz jego częste czyszczenie pomaga zwiększyć żywotność pozostałych filtrów.

2. Filtr HEPA

Filtr HEPA usuwa 99% zanieczyszczeń powietrza, jak np. sierść i naskórek zwierząt domowych, pyłki, zarodniki pleśni, cząstki kurzu, roztocza oraz inne alergeny unoszące się w powietrzu. Zatrzymuje cząsteczki o wielkości do 0.3 μm.

3. Filtr węgla aktywnego i filtr węglowy

Filtr węgla aktywnego i filtr węglowy zapewniają szybkie oraz skuteczne działanie przy usuwaniu dymu papierosowego, formaldehydu, benzenu, ksylenu oraz lotnych związków organicznych (VOC), które są odpowiedzialne za przykre zapachy.

4. Jonizacja powietrza

Funkcja jonów ujemnych, znana w środowisku medycznym jako “witaminy w powietrzu”, jest skuteczna w usuwaniu bakterii oraz kurzu. Urządzenie produkuje 10 milionów jonów ujemnych na sekundę, które pomagają poprawić metabolizm oraz odporność organizmu.

 

 

Dotykowy panel sterowania

 1. Poziom prędkości wentylatora
 2. Wskaźnik jakości powietrza
 3. Tryb nocny
 4. Automatyczny tryb pracy (sprawdzanie jakości powietrza, dobór odpowiedniej prędkości wentylatora)
 5. Timer - programator czasowy
 6. Jonizacja powietrza
 7. Blokada urządzenia
 8. Wskaźnik wymiany filtra