Rekuperator ścienny HRU-WALL 100-25 BY-PASS Alnor (ID: ALN 30004031)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 939,00   Kup na firmę i odlicz 175,59 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 1 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ maksymalny 25 m³/h
Przepływ minimalny 10 m³/h
Moc nominalna 2.6 W
Lpa Poziom ciśnienia akustycznego 29 dB(A)
Temperatura pracy -20 +50 °C
Masa 2.2 kg
Gwarancja 1 lat(a)

Opis

HRU-WALL jest rekuperatorem jednorurowym wyposażonymw wymiennik ceramiczny który posiada odzysk do 90%. Energooszczędny wentylator EC działa na przemian co 70 sekund nawiewając i wyciągając powietrze z pomieszczenia. Dzięki niskiemu zużyciu energii, oraz bardzo cichej pracy wskazane jest działanie rekuperatora non stop. Jednostka może działać w 3 prędkościach w zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia.

Zastosowanie rekuperatora jednorurowego

Wydajność powietrza mierzona zgodnie z normą ISO 5801. Efektywność odzysku ciepła zgodnie z normą EN 13141-8.
Poziom hałasu mierzony zgodnie z normą ISO 3746.Najbardziej efektywne wykorzystanie rekuperatora jednorurowego jest gdy użytkowane są dwie jednostki w dwóch blisko położonych siebie pomieszczeniach – które są podłączone do jednego regulatora obrotów HRU-WALL-CONTR (lub dowolnych trzech przełączników dwupozycyjnych).
W powyższej konfiguracji istnieje możliwość synchronizacji urządzeń dla przemiennej pracy (jedna jednostka wyciąga powietrze, druga nawiewa). Istnieje możliwość podłączenia równolegle zewnętrznego czujnika (wilgotność, CO2) regulującego pracę układu.

 

Budowa rekuperatora jednorurowego

Wymiary

 
typ A
(mm)
B
(mm)
C
(mm)
D
(mm)
E
(mm)
F
(mm)
G
(mm)
HRU-WALL-100-25 164 46 205 103 209 270÷510 108