Nagrzewnica elektryczna RS 40 Master (ID: MSC 30004780)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 4979,00   Kup na firmę i odlicz 931,03 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ maksymalny 3100 m³/h
Max moc grzewcza 40 kW
Max pobór prądu 58 A
Napięcie nominalne 3~ 380-400 V
Zakres nastawianych temp. -5 do +35 °C
Wyposażenie Termostat wbudowany
Stopień ochrony 20 IP
Wymiary 99 x 71 x 80 cm
Masa 46 kg
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

Nagrzewnice elektryczne Master z serii RS - są okrągłe, przenośne i oferują możliwość podłączenia przewodu rozprowadzającego ciepłe powietrze.

 

Nagrzewnice elektryczne w skuteczny sposób tworzą idealne warunki cieplne w pomieszczeniach, w których są wykorzystywane. Niebywale proste w obsłudze i odporne na nieprzewidziane uszkodzenia mechaniczne. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu, są bezpieczne i proste w użyciu. Nadają się więc do długotrwałego użytkowania.

 

Nagrzewnice oferują duży przepływ powietrza, tym samym pozwalając na wydajną dystrybucję ciepła, także poprzez przewody do rozprowadzania ciepłego powietrza.

 

Glówne cechy

 

 

Pracująca nagrzewnica - przepływ powietrza

 

 

Przykłady zastosowania nagrzewnicy elektrycznej

Rolnictwo i uprawy

 • Zazwyczaj maszyny pracujące w pomieszczeniach inwentarskich lub w miejscach, gdzie składowane są plony, narażone są na zwiększony stopień zabrudzenia, kurzu, działania szkodliwych gazów i amoniaku (głównie w pomieszczeniach ze zwierzętami).
 • Wytrzymała konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty sprawiają, że urządzenia MASTER są obecne w sektorze rolniczym od wielu lat, zapewniając odpowiednie warunki klimatyczne, niezależnie od stanu danego otoczenia.

Budownictwo i wykończenie

 • Nagrzewnice poza swoją podstawową funkcją, jaką jest podniesienie temperatury otoczenia, pozwalają na kontynuację prac budowlanych przy bardzo niskich temperaturach, a także wielokrotnie przyspieszają procesy technologiczne.

 

Warsztaty samochodowe

 • Produkty MASTER to przede wszystkim urządzenia o mniejszej mocy, kompaktowe, łatwe i szybkie w instalacji, które nie generują wysokich kosztów eksploatacji.
 • Wykorzystywane są chętnie w warsztatach, myjniach samochodowych czy w mniejszych przedsiębiorstwach produkcyjnych.
 • Zazwyczaj stosowanie ich ma charakter sezonowy, zależny od aktualnie panujących warunków pogodowych lub indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy związanych z prowadzoną przez niego działalnością.
 • Za pomocą nagrzewnic ogrzewane są warsztaty, magazyny, ale także pojedyncze stanowiska pracy.

 

Przemysł i Magazyn

 • Ogrzewanie i wentylacja dużych obiektów produkcyjnych i magazynowych wiąże się zwykle z wysokimi kosztami. Montaż i eksploatacja tradycyjnej instalacji grzewczej często są bardzo kosztowne, a przy tym mało efektywne.
 • Szeroki wybór modeli MASTER zasilanych różnego typu paliwem pozwala ogrzać zarówno większe powierzchnie, jak i wybrane obiekty czy np. stanowiska pracy.

Skorzystaj z okazji i kup także: