Elektroniczny regulator obrotów ERO-32MP-0 Darco (ID: DAR 30004981)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 130,00   Kup na firmę i odlicz 24,31 zł VAT
szt.
 • Dostępność: w magazynie dostawcy
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: ZA 3 DNI
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Napięcie nominalne 20-24 V
Moc nominalna 0.3 W
Max pobór prądu 0.03 A
Maksymalna temperatura 60 °C
Montaż Podtynkowy
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

Elektroniczny regulator obrotów ERO

 

Regulator ERO służy do sterowania prędkością obrotową dowolnej nasady hybrydowej TH produkowanej przez firmę Darco. Sterownik, w zależności od wersji, przeznaczony jest do montażu natynkowego, podtynkowego lub w elektrycznej rozdzielnicy modułowej na szynie TS-35.

Każdy regulator jest wyposażony w diodę sygnalizującą stan pracy podłączonego urządzenia.

Zmiana parametrów pracy nasady odbywa się poprzez manualne ustawienie pokrętła regulatora.

 

Zastosowanie z nasadami hybrydowymi TH150 , TH200, THP 200-350