Klimatyzator przenośny EXP09HSECI Electrolux (ID: ELX 30003009)

Cena katalogowa: 2 999,00 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 2169,00   Kup na firmę i odlicz 405,59 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 1 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Moc chłodzenia 2.6 kW
Wymiary 955x388x388 mm
Zakres nastawianych temp. 17 - 30 °C
Czynnik chłodniczy R290
Głośność 53 dB
Klasa energetyczna A+
Wydajność osuszania 30 l/24h
Przepływ maksymalny 320 m³/h
Moc grzania 2.1 kW
Masa 34 kg

Opis

Electrolux AirFlower EXP09HSECI to wyjątkowy, przenośny klimatyzator, który zapewni Ci komfortowe warunki do odpoczynku, spotkań towarzyskich, pracy i snu przez cały rok. Skutecznie schładza, ogrzewa i oczyszcza powietrze.

Klimatyzator wykorzystuje opatentowaną technologię AirSurround System, aby zapewniać pośredni przepływ powietrza. Zamiast płynąć w jednym kierunku, powietrze jest kierowane spiralnym strumieniem w górę, skąd opada i ponownie dostaje się do urządzenia. Dzięki temu schłodzone powietrze jest rozprowadzane na większej przestrzeni i bardziej równomiernie.

Intuicyjny wyświetlacz, pilot zdalnego sterowania, wygodne uchwyty oraz kółka umieszczone w podstawie sprawiają, że urządzenie jest niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Unikalny design równomierne chłodzenie

AirFlower to jedyny na rynku elegancki klimatyzator inspirowany wyglądem róży, który posiada cylindryczny kształt, owalną konstrukcję jak i zaokrąglony wylot powietrza.

Opatentowana technologia AirSurround System zapewnia pośredni przepływ powietrza. Zamiast płynąć w jednym kierunku, powietrze jest kierowane spiralnym strumieniem w górę, skąd opada i ponownie dostaje się do urządzenia. Dzięki temu schłodzone powietrze jest rozprowadzane na większej przestrzeni i bardziej równomiernie przy zachowaniu wysokiej klasy energetycznej.

Sterowanie

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pomocą zaawansowanego pilota lub panelu sterowania z wyświetlaczem LED.

Panel sterowania umożliwia:

 • Włączenie i wyłączenie urządzenia
 • Wskazanie temperatury
 • Przycisk zerowania filtra
 • Ustawienie prędkości wentylatora
 • Zmniejszenie/ zwiększenie temperatury
 • Wybór trybu pracy

Pilot umożliwia:

 • Włączenie i wyłączenie urządzenia
 • Wybór trybu pracy
 • Zmniejszenie/ zwiększenie temperatury
 • Ustawienie prędkości wentylatora

 

 

Instalacja w mniej niż 30 sekund

AirFlower to jeden z najszybszych w instalacji przenośnych klimatyzatorów dostępnych na rynku – dołączony do niego zestaw WindowKit umożliwia zamontowanie rury wylotowej w oknie w ciągu zaledwie 30 sekund. Dzięki zastąpieniu śrub łatwymi w montażu blokadami można teraz swobodnie przenosić klimatyzator z pomieszczenia do pomieszczenia.

 

 

Klimatyzacja przyjazna dla środowiska

Zastosowanie w klimatyzatorze Electrolux AirFlower bardziej przyjaznego dla środowiska gazu R290 sprzyja długotrwałemu zachowaniu równowagi ekologicznej.

Dla Ciebie oznacza to klimatyzator, który pozwala lepiej dbać o środowisko bez uszczerbku dla wydajności chłodzenia i ogrzewania.

24-godzinny komfort na Twoich warunkach

Czuj się komfortowo przez cały dzień i noc, ustawiając dowolnie czas działania klimatyzacji i odpowiednią dla siebie temperaturę.

Zadbaj także o efektywny odpoczynek w nocy, korzystając z trybu SLEEP, który w oparciu o efekty badań naukowych automatycznie dostosowuje pracę tak aby zapewnić optymalne warunki dla głębokiego i zdrowego snu.

Akcesoria dołączone do klimatyzatora

 1. Wąż wyciągowy
 2. Regulowany panel okienny
 3. Wąż spustowy i element przejściowy
 4. Folia dekoracyjna
 5. Taśma mocująca
 6. Wkręt 3/8"
 7. Pilot zdalnego sterowania