Klimator ewaporacyjny NES 8095 z funkcją jonizacji EBERG (ID: EBG 30004254)

-27%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 399,00 290,00   Kup na firmę i odlicz 54,23 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 1101 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ maksymalny 830 m³/h
Pobór mocy 60 W
Ilość biegów 3
Pojemność zbiornika 8 l
Zasilanie 230 V
Funkcje Chłodzenie, oczyszczanie, cyrkulacja, nawilżanie, jonizacja powietrza
Wyłącznik czasowy (timer) 0.5 do 7.5 h
Rodzaj filtra Filtr wstępny
Głośność 52 dB
Sterowanie Elektroniczny panel LED, pilot zdalnego sterowania
Wymiary 38.5x33x74.5 cm
Masa 8.5 kg

Opis

Klimatyzator ewaporacyjny EBERG NES 8095 z wysoką skutecznością zapewnia ochłodzenie w gorący dzień, a dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii może również z powodzeniem pełnić funkcję nawilżacza i oczyszczacza powietrza.

Pod względem konstrukcyjnym urządzenie jest proste w obsłudze i gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu lub zdalnie za pomocą dołączonego pilota, którym możemy zarządzać każdą z funkcji klimatora- zarówno prędkością pracy wentylatora jak i np. jonizacją.

Do każdego klimatora dołączono 2 wkłady żelowe Ice Box, które pozwalają na jeszcze skuteczniejsze obniżenie odczuwalnej temperatury w pomieszczeniu.

Dodatkowa funkcja - JONIZACJA POWIETRZA

EBERG NES został wyposażony w funkcję jonizacji, co w połączeniu z wysokiej klasy filtrem elektrostatycznym gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania powietrza.

Emitowane jony ujemne przyciągają cząsteczki o ładunku dodatnim eliminując tym samym wszystkie zanieczyszczenia, w tym pleśń, kurz, pył, roztocza, grzyby i inne drobnoustroje.

Nowoczesny system ewaporacyjny

 • Wymiennik ewaporacyjny EBERG MaxComb HD+ o podwyższonej sprawności

STEROWANIE: manualne/zdalne

Elektroniczny panel LED:

 • Włączenie/wyłączenie
 • Timer (0,5-7,5h)
 • Nawilżanie
 • Tryb pracy (Sleep, Nature)
 • Jonizacja
 • Swing (żaluzje oscylacyjne- automatycznie w poziomie)
 • Prędkość pracy wentylatora

Pilot

Pilot umożliwia zdalne zarządzanie wszystkimi funkcjami urządzenia.

Funkcja chłodzenia i nawilżania

Specjalnie zaprojektowana mata ewaporacyjna zwilżana jest zimą wodą z zintegrowanego pojemnika o objętości aż 8 litrów. Proces parowania w połączeniu z dobraną mocą wentylatora wpływa na znaczne poprawienie komfortu cieplnego.

W okresie bardzo wysokich temperatur silniejszy efekt chłodzenia uzyskać można poprzez zastosowanie dwóch dołączonych wkładów chłodzących (Ice Box). Wkłady należy umieścić w zamrażarce do czasu całkowitego zamarznięcia płynu, a następnie zanurzyć bezpośrednio w pojemniku z wodą.

 

Skorzystaj z okazji i kup także: