Kosiarka akumulatorowa DigiPRO 40V 45 cm Greenworks (ID: GRE 30005106x)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1449,00   Kup na firmę i odlicz 270,95 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Zasilanie Akumulatorowe
Silnik Bezszczotkowy
Napięcie nominalne 40 V V
Materiał Metal
Pojemność zbiornika 50 l
Prędkość obrotowa 54 1/min
Czas pracy 54 min
Zakres cięcia Szerokość - 45 / Wysokość - 76 cm
Dodatkowe wyposażenie: Akumulator 40 V Li-Ion 4,0 Ah oraz ładowarka do akumulatorów 2,0 Ah i 4,0 Ah do urządzeń 40 V
Masa 21 kg
Gwarancja 3 lat(a)

Opis

 

Najmocniejsza kosiarka Greenworks z segmentu 40 V, oferująca bardzo dużą średnicę cięcia. Wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy z baterią i ładowarką w zestawie. Oferuje 7 poziomów cięcia, opcję wyrzutu bocznego, tylnego do kosza oraz sprzyjające poprawie kondycji trawnika mulczowanie.

Akumulator 40 V Li-Ion 4,0 Ah

Bateria litowo-jonowa oparta na autorskiej technologii Greenworks. Charakteryzuje się szybkim ładowaniem, brakiem efektu pamięci i znikomym procencie samorozładowania. Współpracuje ze wszystkimi typami urządzeń Greenworks o napięciu 40 V.

Zalety

 • Brak efektu pamięci
 • Szybkie ładowanie
 • Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Greenworks 40 V

Ładowarka do akumulatorów 2,0 Ah i 4,0 Ah do urządzeń 40 V

Ładowarka uniwersalna do baterii 2,0Ah i 4,0Ah, współpracująca ze wszystkimi elektronarzędziami Greenworks 40 V. Zapewnia szybkie ładowanie akumulatora.

Zalety

 • Gwarantuje szybkie ładowanie
 • Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Greenworks 40V
 • Zaledwie 0,5 kg wagi

Serwis 36 miesięcy door-to-door

 • Urządzenia objęte są 3-letnim serwisem door-to-door, co oznacza minimum problemów i formalności. Po zgłoszeniu usterki serwis odbierze i dostarczy urządzenie na swój koszt!
 • Ważne - celem skorzystania z 36 miesięcy serwisu na akumulatory należy zarejestrować je na stronie producenta

5 powodów, by wybrać Greenworks

 1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych. Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.
 2. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu. Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów.
 3. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA. Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy.
 4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny. Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To pewność niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.
 5. Znani na świecie Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.

Z Greenworks Twoje możliwości są nieograniczone, a praca jest przyjemnością!

Skorzystaj z okazji i kup także: